UKZ2A101MHM
MFR.Part #
UKZ2A101MHM
JLCPCB Part #
C1584749
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 100uF 16mm 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS