UKW1H2R2MDD1TA
MFR.Part #
UKW1H2R2MDD1TA
JLCPCB Part #
C1668792
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.2uF 2000hrs@85℃ 23mA@120Hz 50V 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS