UCS2D820MHD
MFR.Part #
UCS2D820MHD
JLCPCB Part #
C5110795
Package
Plugin,D16xL21.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 200V 21.5mm 690mA@120Hz 7.5mm 82uF ±20% 插件,D16xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS