UPW1E330MDD1TD
MFR.Part #
UPW1E330MDD1TD
JLCPCB Part #
C445340
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 33uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS