UHV1C332MHD
MFR.Part #
UHV1C332MHD
JLCPCB Part #
C1668179
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 12mΩ 16V 3.795A@100kHz 31.5mm 3300uF 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS