PCK0J821MCO1GS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PCK0J821MCO1GS
JLCPCB Part #
C3274948
Package
SMD,D10xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 5A@100kHz 6.3V 820uF 8mm 9mΩ Polymer ±20% SMD,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS