UHV1A122MPD
MFR.Part #
UHV1A122MPD
JLCPCB Part #
C308842
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1.65A@100kHz 10V 10mm 1200uF 16mm 30mΩ@100kHz 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS