LNC2G182MSEFBN
MFR.Part #
LNC2G182MSEFBN
JLCPCB Part #
C3812974
Package
Bolt,D51xL88mm
Description
-40℃~+85℃ 12A@120Hz 1800uF 22mm 400V 5000hrs@85℃ 51mm 88mm ±20% 螺栓,D51xL88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS