ULV2H4R7MNL1GS
MFR.Part #
ULV2H4R7MNL1GS
JLCPCB Part #
C2164807
Package
SMD,D10xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 4.7uF 45mA@120Hz 500V ±20% SMD,D10xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS