LNR2D223MSEN
MFR.Part #
LNR2D223MSEN
JLCPCB Part #
C1618330
Package
Bolt,D90xL143mm
Description
-25℃~+85℃ 143mm 19.08A@10kHz 200V 22000uF 31.8mm 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS