LNR2D222MSEN
MFR.Part #
LNR2D222MSEN
JLCPCB Part #
C1621877
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-25℃~+85℃ 103mm 12.7mm 200V 2200uF 3.5A@120Hz 35mm 5000hrs@85℃ ±20% 螺栓,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS