LKS1E682MESB
MFR.Part #
LKS1E682MESB
JLCPCB Part #
C1583432
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.95A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 25V 30mm 6800uF ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS