UHE2A821MHD
MFR.Part #
UHE2A821MHD
JLCPCB Part #
C724877
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 18mm 2.47A@100kHz 40mm 7.5mm 820uF ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS