USF1V330MDD1TD
MFR.Part #
USF1V330MDD1TD
JLCPCB Part #
C5112141
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100mA@120Hz 3.5mm 33uF 35V 8mm 8mm ±20% 插件,D8xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS