LNR2E223MSEN
MFR.Part #
LNR2E223MSEN
JLCPCB Part #
C1618690
Package
Bolt,D90xL173mm
Description
-25℃~+85℃ 17.9A@120Hz 173mm 22000uF 250V 31.8mm 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS