LNT2E103MSEB
MFR.Part #
LNT2E103MSEB
JLCPCB Part #
C1618028
Package
Bolt,D90xL143mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 11.52A@10kHz 143mm 2000hrs@105℃ 250V 31.8mm 90mm ±20% 螺栓,D90xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS