LLG2W151MELZ30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLG2W151MELZ30
JLCPCB Part #
C1583469
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.03A@120Hz 10mm 150uF 2000hrs@85℃ 22mm 30mm 450V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS