LGG2G181MELZ30
MFR.Part #
LGG2G181MELZ30
JLCPCB Part #
C729537
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 400V 730mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS