RR70G561MDN1PX
MFR.Part #
RR70G561MDN1PX
JLCPCB Part #
C3274468
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 4V 560mA@120Hz 560uF 7mΩ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS