LGG2W151MELZ35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGG2W151MELZ35
JLCPCB Part #
C1582509
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 22mm 35mm 450V 720mA@120Hz ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS