LAS2W151MELB25
MFR.Part #
LAS2W151MELB25
JLCPCB Part #
C3723380
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 27mm 30mm 450V 880mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS