LNR2C682MSEB
MFR.Part #
LNR2C682MSEB
JLCPCB Part #
C1615546
Package
Bolt,D30xL103mm
Description
-25℃~+85℃ 103mm 160V 22mm 30mm 5000hrs@85℃ 6.4A@120Hz 6800uF ±20% 螺栓,D30xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS