UHE2A150MED
MFR.Part #
UHE2A150MED
JLCPCB Part #
C1579951
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2Ω 100V 11mm 15uF 2.5mm 5000hrs@105℃ 6.3mm 69.3mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS