450MXG120MEFCSN22X30
MFR.Part #
450MXG120MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1498144
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 980mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS