LKSN2562MESC
MFR.Part #
LKSN2562MESC
JLCPCB Part #
C1608640
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 25mm 3.2A@120Hz 35mm 5600uF 56V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS