LAR2E681MELC25
MFR.Part #
LAR2E681MELC25
JLCPCB Part #
C1582142
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 250V 25mm 35mm 680uF ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS