LKSN2562MESZ
MFR.Part #
LKSN2562MESZ
JLCPCB Part #
C1607552
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 3.2A@120Hz 50mm 5600uF 56V ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS