LNK2H562MSEJBN
MFR.Part #
LNK2H562MSEJBN
JLCPCB Part #
C1619352
Package
Bolt,D90xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 153mm 26.04A@10kHz 31.8mm 5000hrs@85℃ 500V 5600uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS