UEP1E220MED
MFR.Part #
UEP1E220MED
JLCPCB Part #
C5110858
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 2.5mm 22uF 25V 55mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS