450MXG270MEFCSN35X25
MFR.Part #
450MXG270MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C1137023
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 35mm 450V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS