ESMQ451VSN221MA25S
MFR.Part #
ESMQ451VSN221MA25S
JLCPCB Part #
C1606112
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.2165A@50kHz 2000hrs@85℃ 220uF 25mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS