UBT2D330MHD
MFR.Part #
UBT2D330MHD
JLCPCB Part #
C1588522
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 157mA@120Hz 2000hrs@125℃ 200V 20mm 33uF 5mm ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS