LKG1V822MESBAK
MFR.Part #
LKG1V822MESBAK
JLCPCB Part #
C6652105
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.75A@120Hz 30mm 30mm 35V 8200uF ±20% Plugin,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS