LNUN7222MTEH
MFR.Part #
LNUN7222MTEH
JLCPCB Part #
C1618674
Package
Bolt,D76.2xL103mm
Description
-40℃~+105℃ 103mm 12.88A@10kHz 2200uF 31.8mm 5000hrs@105℃ 525V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS