PLF1C181MDO1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLF1C181MDO1TD
JLCPCB Part #
C1578467
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 180uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 5A@100kHz 8mm 9mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS