LNX2W562MSEHBB
MFR.Part #
LNX2W562MSEHBB
JLCPCB Part #
C1619107
Package
Bolt,D76.2xL173mm
Description
-25℃~+85℃ 173mm 20000hrs@85℃ 21.56A@10kHz 31.8mm 450V 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS