LKG1V272MESACK
MFR.Part #
LKG1V272MESACK
JLCPCB Part #
C1606507
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.35A@120Hz 25mm 2700uF 35V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS