UPJ0J472MHD
MFR.Part #
UPJ0J472MHD
JLCPCB Part #
C1646702
Package
Plugin,D12.5xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 2.1A@10kHz 35.5mm 4700uF 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS