GYB1H101MCW1GS
MFR.Part #
GYB1H101MCW1GS
JLCPCB Part #
C3274483
Package
SMD,D10xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 10mm 11mm 28mΩ 300mA@120Hz 50V ±20% SMD,D10xL11mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS