400VXG270MEFCSN25X45
MFR.Part #
400VXG270MEFCSN25X45
JLCPCB Part #
C1498743
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+150℃ 1.61A@120Hz 10mm 25mm 270uF 400V 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS