UPX1V220MPD
MFR.Part #
UPX1V220MPD
JLCPCB Part #
C5112012
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 14mm 20000hrs@105℃ 22uF 252mA@120Hz 35V 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS