LKG1C272MESACK
MFR.Part #
LKG1C272MESACK
JLCPCB Part #
C1604638
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.75A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 16V 25mm 25mm 2700uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS