LLS1V123MELA
MFR.Part #
LLS1V123MELA
JLCPCB Part #
C1669217
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 25mm 3000hrs@85℃ 35V 4.15A@120Hz 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS