LGU2P331MELA
MFR.Part #
LGU2P331MELA
JLCPCB Part #
C1590539
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.875A@50kHz 10mm 220V 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 330uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS