LGU2P331MELY
MFR.Part #
LGU2P331MELY
JLCPCB Part #
C1601159
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.875A@50kHz 10mm 20mm 220V 3000hrs@105℃ 330uF 40mm ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS