250USG390MEFCSN25X25
MFR.Part #
250USG390MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1603985
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.91A@120Hz 10mm 250V 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 390uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS