UBT1V102MHD8TN
MFR.Part #
UBT1V102MHD8TN
JLCPCB Part #
C2166397
Description
-40℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 1000uF 16mm 2.01A@100kHz 35V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS