UBX1V101MPL1TD
MFR.Part #
UBX1V101MPL1TD
JLCPCB Part #
C1498143
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 100uF 10mm 200mA@120Hz 35V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS