UWX1H2R2MCL1GB
MFR.Part #
UWX1H2R2MCL1GB
JLCPCB Part #
C445039
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 13mA@120Hz 2.2uF 2000hrs@85℃ 4mm 5.4mm 50V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS