LGU2G331MELA
MFR.Part #
LGU2G331MELA
JLCPCB Part #
C3723711
Package
Plugin,D25xL5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 330uF 400V 5mm ±20% 插件,D25xL5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS